Biegi: Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Bieg 8 Bieg 9

Kategorie: Open Kobiety Mężczyźni

Kategoriach wiekowe:
Kobiety: K16 K20 K30 K40 K50 K60
Mężczyźni: M16 M20 M30 M40 M50 M60

Klasyfikacja generalna GP Poznania

Najlepsze czasy

Bieg 1
Kategoria Open

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Rok Klub Czas Czas netto
1 174 MAIK MATEUSZ M M16 1992 AZS POZNAŃ 00:14:49 00:14:49
2 172 SZNURA SZYMON M M20 1990 AZS POZNAŃ 00:14:51 00:14:51
3 173 RAJCZAK RAFAŁ M M20 1988 AZS POZNAŃ 00:15:06 00:15:05
4 122 MUŚLEWSKI MACIEJ M M20 1987 NIEZRZESZONY 00:15:23 00:15:23
5 839 SZYMAŃSKI TOMASZ M M20 1986 STREFAMARATONU.PL 00:16:00 00:16:00
6 196 PRZYMUSIŃSKI FILIP M M20 1983 KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:16:04 00:16:04
7 611 LECHNIAK HUBERT M M20 1986 TSS POLSKA 00:16:16 00:16:16
8 840 WENDLAND MICHAŁ M M20 1989 STREFAMARATONU.PL 00:16:29 00:16:26
9 288 PODGÓRSKI BOGUSZ M M20 1986 MSICS-POZNAŃ 00:16:53 00:16:52
10 812 BARTOSZAK MICHAŁ M M40 1970 BARTOSZAK SAUCONY TEAM 00:16:56 00:16:56
11 6 LEŚNIAK KAMIL M M16 1993 GRAND PRIX POZNANIA / JEM 00:17:03 00:17:02
12 299 STANCZAK JANUSZ M M50 1960 KB KOSYNIER WRZESNIA 00:17:06 00:17:06
13 421 STEFAŃSKI RAFAŁ M M16 1993 UAM Triathlon Poznań 00:17:07 00:17:07
14 206 KĘSY MARCIN M M20 1985 KB MANIAC POZNAŃ 00:17:09 00:17:08
15 284 NOWICKI SEBASTIAN M M16 1994 BREAVEHEART 00:17:15 00:17:14
16 142 FLUKS SZYMON M M20 1983 KB MANIAC POZNAŃ 00:17:16 00:17:15
17 773 GOLENIEWSKI MATEUSZ M M16 1992 UMK TORUŃ/ GP POZNANIA TEAM 00:17:24 00:17:23
18 475 NOWAK MARCIN M M30 1979 BIKEWORLD DUATHELITE 00:17:25 00:17:25
19 838 JEZIERSKI GRZEGORZ M M40 1964 KB MANIAC POZNAŃ 00:17:26 00:17:24
20 274 PLUCIŃSKI RADOSŁAW M M20 1989 KB MANIACK POZNAŃ 00:17:27 00:17:27
21 477 STEFANIAK PAWEŁ M M30 1980 SIS-SPORT.PL KS NOTEĆ CHOD 00:17:28 00:17:27
22 13 NASKRĘT SŁAWOMIR M M30 1974 WWW.THESTICK.PL 00:17:31 00:17:30
23 134 GACKI ROBERT M M20 1984 STR POZNAŃ 00:17:33 00:17:32
24 398 MICHALAK ŁUKASZ M M16 1993 KS UAM TRIATHLON POZNAN 00:17:34 00:17:33
25 11 KOTKOWSKI PIOTR M M30 1975 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 00:17:38 00:17:37
26 826 KOŁODZIEJCZYK ROMAN M M40 1967 KS NOTEĆ CHODZIEŻ 00:17:47 00:17:46
27 181 DYBIŻBAŃSKI WOJCIECH M M20 1988 GRAND PRIX POZNANIA TEAM 00:17:50 00:17:48
28 87 KOWALCZYK ANDRZEJ M M20 1987 GRAND PRIX POZNANIA TEAM 00:17:52 00:17:51
29 193 BIAŁAS ADRIAN M M16 1992 SIM DOPIEWO 00:17:54 00:17:53
30 266 WŁODARKIEWICZ DOMINIK M M30 1974 VEGE RUNNERS 00:17:55 00:17:53
31 209 KOWALSKI TOMASZ M M20 1988 NIEZRZESZONY 00:17:57 00:17:54
32 638 JANKOWSKI JACEK M M16 1993 UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:18:03 00:18:03
33 265 KOWALSKI DARIUSZ M M20 1990 KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:18:03 00:17:59
34 369 OLSZEWSKI ARTUR M M20 1989 AZS UP POZNAŃ 00:18:04 00:18:02
35 564 KUŚNIERZ PAWEŁ M M20 1987 NIEZRZESZONY 00:18:08 00:17:57
36 68 STACHOWIAK MARCIN M M16 1991 KB MANIAC POZNAŃ 00:18:10 00:18:07
37 565 ZABEL ROBERT M M30 1977 KB MANIAC POZNAŃ 00:18:11 00:18:10
38 807 NARLOCH ARTUR M M20 1989 AWF RUNNING TEAM 00:18:13 00:18:11
39 416 KAPITAŃCZYK MARIAN M M50 1955 K.B.MANIAC POZNAŃ 00:18:15 00:18:14
40 168 KUBIK MICHAŁ M M16 1991 DECATHLON TEAM POZNAŃ 00:18:17 00:18:16
41 450 WITKOWSKI PAWEŁ M M20 1987 KS NOTEĆ CHODZIEŻ 00:18:17 00:18:16
42 806 SÓJKA KAMIL M M20 1989 AWF RUNNING TEAM 00:18:18 00:18:16
43 610 KUJAWIŃSKI ARTUR M M30 1976 KB MANIAC POZNAŃ 00:18:21 00:18:19
44 108 URBAŃCZYK GRZEGORZ M M20 1987 DRUŻYNA SZPIKU 00:18:21 00:18:20
45 267 KRÓLIKOWSKI EDWARD M M40 1970 KB MANIAC POZNAŃ 00:18:26 00:18:24
46 390 WOŹNIAK SŁAWOMIR M M30 1972 WKS GRUNWALD POZNAŃ 00:18:28 00:18:26
47 497 BŁASZCZAK KRYSTIAN M M20 1983 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 00:18:29 00:18:25
48 650 CZWOJDRAK MICHAŁ M M20 1981 STREFAMARATONU.PL 00:18:29 00:18:27
49 69 KRAWCZYK MARCIN M M16 1991 TKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA 00:18:37 00:18:31
50 866 RUMOWSKI KRZYSZTOF M M20 1984 MARATONYPOLSKIE.PL 00:18:39 00:18:29
51 757 WITCZAK PAWEŁ M M20 1987 DECATHLON TEAM POZNAŃ 00:18:40 00:18:38
52 814 MISZTA SŁAWOMIR M M50 1960 NIEZRZESZONY 00:18:41 00:18:38
53 687 BRANDENBURG JÓZEF M M50 1955 SiM Dopiewo 00:18:42 00:18:40
54 170 KAMIŃSKA MONIKA K K16 1992 AZS POZNAŃ 00:18:44 00:18:44
55 228 MAIK TOMASZ M M20 1987 SPRINT DOPIEWO 00:18:47 00:18:40
56 729 PACH TOMASZ M M20 1990 AZS UAM POZNAŃ 00:18:48 00:18:43
57 169 STEFAŃSKA ANGELIKA K K16 1993 AZS POZNAŃ 00:18:55 00:18:55
58 275 DEMEL RAFAŁ M M20 1984 S.S.I. Start Poznań 00:18:56 00:18:53
59 745 WIECZOREK ŁUKASZ M M20 1986 niezrzeszony 00:18:56 00:18:54
60 264 JANKOWSKI DARIUSZ M M16 1992 XYZ 00:18:57 00:18:53
61 815 KRZYSZTOŃ WOJCIECH M M50 1955 GEPARD 00:18:59 00:18:58
62 74 SZEWCZYK TOMASZ M M30 1979 STREFAMARATONU.PL 00:18:59 00:18:55
63 238 RODZIŃSKI DAMIAN M M30 1978 NIEZRZESZONY 00:19:08 00:19:04
64 136 WOJTKOWIAK ŁUKASZ M M30 1975 BIEGACZAMATOR 00:19:09 00:19:09
65 325 WALCZAK ZBIGNIEW M M20 1987 WSPIA 00:19:10 00:19:06
66 7 BANACH TOMASZ M M30 1976 BARTOSZAK SAUCONY TEAM 00:19:11 00:19:09
67 746 KUSZNIEREWICZ MACIEJ M M20 1985 WWW.KUSZNIEREWICZ.OCOM.PL 00:19:11 00:19:07
68 56 MAGDZIAK ZBIGNIEW M M40 1969 NIEZRZESZONY 00:19:12 00:19:10
69 133 CHOJNIAK WIESŁAW M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:19:13 00:19:07
70 269 STACHOWIAK ŁUKASZ M M20 1986 STR POZNAŃ 00:19:16 00:19:14
71 686 ŚWIĄTEK JAKUB M M20 1989 KB MANIAC POZNAŃ 00:19:18 00:19:16
72 162 WNĘK MIKOŁAJ M M20 1985 DECATHLON TEAM SWADZIM 00:19:18 00:19:16
73 835 LIPIECKA AGNIESZKA K K16 1993 AZS POZNAŃ 00:19:19 00:19:18
74 375 WIECZORKOWSKI KRZYSZTOF M M16 1992 NIEZRZESZONY 00:19:20 00:19:16
75 801 KUBIAK ŁUKASZ M M30 1977 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA 00:19:21 00:19:21
76 471 BISKUP ŁUKASZ M M30 1977 FLEXLINK RUNING TEAM 00:19:23 00:19:21
77 188 SOBAŃSKA MAŁGORZATA K K40 1969 STREFAMARATONU.PL 00:19:24 00:19:23
78 377 RUPIETA MAKSYM M M30 1978 NIEZRZESZONY 00:19:27 00:19:23
79 598 KURKOWIAK DAMIAN M M20 1987 TEAM SAUCONY BARTOSZAK 00:19:29 00:19:26
80 41 STANIEWSKA AGNIESZKA K K20 1986 AWF RUNNING TEAM 00:19:33 00:19:29
81 407 WOJCIECHOWSKI HUBERT M M20 1988 NIEZRZESZONY 00:19:35 00:19:34
82 660 ROSZYK SŁAWOMIR M M40 1970 QUENTINO.PL 00:19:36 00:19:32
83 71 JOACHIMIAK MAREK M M16 1991 OMEGA TEAM INOWROCŁAW 00:19:38 00:19:33
84 792 KĘDZIOR MATEUSZ M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:19:40 00:19:35
85 562 KOŁACIŃSKI MARIUSZ M M20 1983 ENERGOTELPROJEKT POZNAŃ 00:19:40 00:19:39
86 116 ZAGÓRSKI TOMASZ M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:19:40 00:19:39
87 795 JĘDRZEJEWSKI KAMIL M M16 1995 KS NOTEĆ CHODZIEŻ 00:19:41 00:19:39
88 762 RYSIUKIEWICZ STANISŁAW M M30 1975 THUNDERSTORM TEAM 00:19:41 00:19:34
89 240 BARTKOWIAK MATEUSZ M M16 1995 Olimpia Poznań 00:19:43 00:19:43
90 262 PROZOROWSKI ARTUR M M20 1988 NIEZRZESZONY 00:19:44 00:19:40
91 39 WIECZOREK FILIP M M20 1987 NIEZRZESZONY 00:19:45 00:19:29
92 859 SUCHORA PAWEŁ M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:19:50 00:19:48
93 818 DRAGAN KAROL M M20 1986 CZEKOLSKIE TEAM 00:19:52 00:19:45
94 644 KLÓJ ŁUKASZ M M30 1978 NIEZRZESZONY 00:19:53 00:19:51
95 539 DOMARADZKI WOJCIECH M M20 1983 STREFAMARATONU.PL 00:19:54 00:19:49
96 758 ZIEMKOWSKI PAWEŁ M M50 1955 XTRI.PL MULTISPORT TEAM 00:19:54 00:19:51
97 568 KASPERSKI SŁAWOMIR M M40 1965 NIEZRZESZONY 00:19:55 00:19:51
98 276 MIELNICZAK ARTUR M M30 1976 STREFAMARATONU.PL 00:19:55 00:19:52
99 353 GEZELA MARIUSZ M M30 1980 BBL 00:19:57 00:19:54
100 607 PTAK TOMASZ M M16 1993 NIEZRZESZONY 00:20:00 00:19:56
101 609 DZIERZKOWSKA ALEKSANDRA K K40 1962 MALTA POZNAŃ 00:20:04 00:20:03
102 259 PANCERZ PIOTR M M30 1977 RBKÓRNIK 00:20:04 00:20:04
103 366 PAKUŁA ROBERT M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:20:06 00:20:01
104 751 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ M M20 1986 NIEZRZESZONY 00:20:06 00:20:03
105 472 PETZA MACIEJ M M40 1966 SĆIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA 00:20:07 00:20:01
106 521 SIKORA DAWID M M30 1976 KB MANIAC POZNAŃ 00:20:08 00:20:03
107 364 SZYMAŃSKI MARIAN M M40 1965 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 00:20:10 00:20:07
108 255 ADAMSKI KAROL M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:20:12 00:20:09
109 171 GRZEŚ KRYSTYNA K K16 1994 AZS POZNAŃ 00:20:13 00:20:13
110 716 FURMAŃSKI MICHAŁ M M30 1979 FlexLink Running Team 00:20:15 00:20:12
111 260 STACHOWIAK PRZEMYSŁAW M M30 1974 ZPC TEAM 00:20:15 00:20:15
112 51 WRÓBEL ANDRZEJ M M40 1965 S.S.I."START" POZNAŃ 00:20:17 00:20:17
113 225 MAIK PIOTR M M30 1978 SPRINT DOPIEWO 00:20:18 00:20:11
114 849 GRZESIAK ANNA K K20 1987 PIORUNY.PL 00:20:20 00:20:19
115 27 KUCZYŃSKI PIOTR M M50 1956 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 00:20:20 00:20:20
116 85 NIEMIR TOMASZ M M16 1993 NIEZRZESZONY 00:20:21 00:20:18
117 110 SPICZAK-BRZEZIŃSKI PAWEŁ M M20 1990 NIEZRZESZONY 00:20:22 00:19:54
118 705 JĘDRASZCZAK MAREK M M50 1960 ŚCIEŻKI BIEGOWE MALTA 00:20:23 00:20:17
119 853 WYSOKIŃSKA JUSTYNA K K20 1989 KB MANIAC 00:20:26 00:20:25
120 495 PALUSZKIEWICZ KASPER M M16 1996 niezrzeszony 00:20:27 00:20:21
121 200 PERZ KAMIL M M16 1992 DRUŻYNA SZPIKU / AZS AWF POZNAŃ 00:20:27 00:20:24
122 158 SMOCZYK GRZEGORZ M M20 1988 DECATHLON TEAM POZNAŃ 00:20:28 00:20:26
123 84 NIEMIR ALEKSANDER M M40 1965 KB MANIAC POZNAŃ 00:20:29 00:20:27
124 91 DUDUŚ MAREK M M30 1971 KB MANIAC POZNAŃ 00:20:30 00:20:25
125 712 FRĄCZYK MARIUSZ M M20 1983 NIEZRZESZONY 00:20:31 00:20:25
126 250 SKIBA WŁODZIMIERZ M M40 1964 AZS POZNAŃ 00:20:32 00:20:21
127 58 ORYWAŁ PIOTR M M40 1968 SPEC KABLE POZNAŃ 00:20:33 00:20:32
128 645 DANEK MACIEJ M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:20:34 00:20:31
129 175 GRUDZIEŃ MATEUSZ M M16 1992 ZP SZPIK 00:20:34 00:20:17
130 823 SWOBODA ANNA K K30 1976 NIEZRZESZONY 00:20:34 00:20:33
131 824 SADOWSKI ARKADIUSZ M M40 1967 GRODZISKI KLUB BIEGACZA 00:20:37 00:20:18
132 25 KUKUŁA WOJCIECH M M20 1987 BIEG OPOLSKI 00:20:38 00:20:34
133 210 KUTERA TOMASZ M M20 1987 FITPOINT 00:20:40 00:20:30
134 504 KRUPA SŁAWOMIR M M20 1983 KS NOTEĆ CHODZIEŻ 00:20:41 00:20:39
135 61 RACZKOWIAK GRZEGORZ M M20 1985 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 00:20:41 00:20:30
136 26 SZCZESZEK ROBERT M M20 1989 BBL 00:20:41 00:20:31
137 24 ZDANOWSKI TOMASZ M M30 1972 MIKRAN.PL 00:20:43 00:20:43
138 827 KOŁODZIEJCZYK BARTOSZ M M16 1993 CHODZIESKIE TOWARZYSTWO RO 00:20:44 00:20:41
139 426 SÓJKA WOJCIECH M M30 1980 EVOLUTION RALLY TEAM 00:20:45 00:20:27
140 834 SZULŻYK MICHAŁ M M20 1982 KLUB GŁODNEJ STONOGI 00:20:45 00:20:45
141 837 LIPIECKA ABGELIKA K K16 1993 niezrzeszony 00:20:46 00:20:43
142 766 FIDECKI WIESŁAW M M60 1944 NIEZRZESZONY 00:20:47 00:20:47
143 511 JOPEK-LUBIK ILIANA K K30 1977 MSICS POZNAŃ 00:20:48 00:20:43
144 112 GALICKI ROBERT M M30 1972 R-RUN 00:20:50 00:20:45
145 97 KRAUSE QBA M M20 1982 HAŃBA CI MORRIS! 00:20:51 00:20:49
146 135 SZYMCZAK WOJCIECH M M20 1988 PARAGRAF 00:20:51 00:20:36
147 528 BACIC MARCIN M M20 1990 NIEZRZESZONY 00:20:54 00:20:43
148 587 KŁOSOWICZ MACIEJ M M20 1981 FURIOUS GOATS 00:20:56 00:20:46
149 543 WYSTĘPSKI JANUSZ M M30 1972 DRUŻYNA SZPIKU 00:20:57 00:20:42
150 499 CIESIELSKI ŁUKASZ M M20 1989 DECATHLON TEAM POZNAŃ 00:20:58 00:20:47
151 627 TOMCZAK ADAM M M20 1982 PORANNE BĄKI PREZESA 00:20:58 00:20:42
152 781 GWÓŹDŹ JACEK M M20 1989 NIEZRZESZONY 00:20:59 00:20:53
153 31 ŻUBEREK PIOTR M M30 1971 KB MANIAC POZNAŃ 00:21:01 00:21:01
154 107 LEŚNIOWSKI ANDRZEJ M M20 1981 DRUŻYNA SZPIKU 00:21:02 00:20:59
155 124 KASPRZAK JACEK M M40 1966 DRUŻYNA SZPIKU 00:21:03 00:20:59
156 245 NAJDER KRZYSZTOF M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:21:03 00:21:03
157 718 DRAMOWICZ MIKOŁAJ M M20 1985 DECATHLON TEAM POZNAŃ 00:21:05 00:20:56
158 248 WOŹNIAK ROBERT M M40 1970 ZPC TEAM 00:21:05 00:21:01
159 145 SZCZĘSNY MICHAŁ M M30 1977 PIĘKNA TEAM 00:21:06 00:20:49
160 856 GORCZYCA JACEK M M30 1971 DRUŻYNA SZPIKU 00:21:10 00:20:55
161 102 KRUKOWSKI JAKUB M M20 1984 NIEZRZESZONY 00:21:11 00:21:08
162 387 BŁOTNY MAREK M M30 1980 PATROL 00:21:12 00:21:09
163 869 OKOŃ DAREK M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:21:12 00:21:03
164 391 KRAJEWSKI TOMASZ M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:21:13 00:21:01
165 787 PERZ HANNA K K16 1991 DRUŻYNA PATROL POZNAŃ 00:21:13 00:21:03
166 197 HOLKA GRZEGORZ M M20 1986 GREEN POINT FITNESS 00:21:15 00:20:53
167 65 KASIERSKI PAWEŁ M M40 1964 NIEZRZESZONY 00:21:15 00:21:10
168 272 PAWŁOWSKI MAREK M M40 1964 niezrzeszony 00:21:17 00:21:14
169 874 CZUBAK WAWRZYNIEC M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:21:18 00:21:08
170 699 NOWAK MAŁGORZATA K K20 1990 AZS UM POZNAŃ 00:21:19 00:21:17
171 146 BRONOWICKI RYSZARD M M60 1949 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 00:21:21 00:21:10
172 376 WŁODARCZAK ŁUKASZ M M30 1980 FUNTEAM 00:21:21 00:21:07
173 10 HADAM MICHAŁ M M30 1977 KB MANIAC POZNAŃ 00:21:22 00:21:15
174 821 TONDER WOJCIECH M M40 1968 ŚCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃ 00:21:22 00:21:16
175 75 RATAJCZAK RAJMUND M M40 1962 NIEZRZESZONY 00:21:23 00:21:18
176 367 ŁUKASZEWSKI TOMASZ M M50 1959 KB MANIAC POZNAŃ 00:21:23 00:21:19
177 203 CIEŚLIK MACIEJ M M30 1977 SATREFAMARATONU 00:21:24 00:21:20
178 205 KUBIACZYK MACIEJ M M20 1986 DRUŻYNA SZPIKU 00:21:24 00:21:12
179 150 GOŹDZIEWSKI PAWEŁ M M30 1975 NIEZRZESZONY 00:21:25 00:21:23
180 393 HENECZKOWSKA ANNA K K16 1993 KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:21:25 00:21:23
181 608 WIECZOREK TOMASZ M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:21:25 00:21:13
182 380 MISIORNY RADOSŁAW M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:21:26 00:21:26
183 126 BALCERZAK TOMASZ M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:21:27 00:21:20
184 868 NOWAK BARTŁOMIEJ M M30 1976 BIKEWORLD 00:21:28 00:21:27
185 22 KOTKOWSKA KAROLINA K K30 1975 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 00:21:31 00:21:26
186 373 BUSZKIEWICZ PATRYK M M16 1994 NIEZRZESZONY 00:21:32 00:21:14
187 258 KRUPA PIOTR M M30 1973 KS NOTEĆ CHODZIEŻ 00:21:32 00:21:28
188 613 KUBIAK JAKUB M M20 1983 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA 00:21:32 00:21:26
189 305 ODWAŻNY FILIP M M16 1992 NIEZRZESZONY 00:21:32 00:21:15
190 159 SMOCZYK MACIEJ M M20 1990 DECATHLON TEAM POZNAŃ 00:21:33 00:21:29
191 480 WRÓBEL TOMASZ M M20 1985 niezrzeszony 00:21:33 00:21:20
192 95 WOLNY ZBIGNIEW M M40 1970 SPÓJNIA STRYKOWO 00:21:34 00:21:02
193 418 MIRSKI MIKOŁAJ M M20 1990 NIEZRZESZONY 00:21:36 00:21:09
194 222 ZDANOWSKI MARIAN M M50 1956 NIEZRZESZONY 00:21:37 00:21:37
195 848 PIORUN JAKUB M M20 1985 PIORUNY.PL 00:21:43 00:21:42
196 89 KRZENCIESSA PIOTR M M40 1967 CHIMEK 00:21:45 00:21:39
197 88 SOIŃSKI PRZEMO M M30 1975 KB MANIAC POZNAŃ 00:21:45 00:21:40
198 428 MICHALAK DANIEL M M16 1994 KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:21:46 00:21:44
199 99 HNATYSZYN BARTOSZ M M30 1977 NIEZRZESZONY 00:21:47 00:21:34
200 385 LEWANDOWSKA MAGDALENA K K16 1994 ORKAN WIELKOPOLSKA 00:21:47 00:21:44
201 881 CICHOSZEWSKI MIECZYSŁAW M M16 1992 AZS UP POZNAŃ/CENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLON 00:21:48 00:21:47
202 115 KACZMAREK TOMASZ M M40 1968 KB MANIAC POZNAŃ 00:21:48 00:21:27
203 19 LANGE MAREK M M30 1980 BBL 00:21:51 00:21:41
204 40 WIECZOREK PAWEŁ M M20 1987 NIEZRZESZONY 00:21:51 00:21:36
205 572 BARTKOWIAK GRZEGORZ M M40 1963 DRUŻYNA SZPIKU 00:21:53 00:21:44
206 43 SZYMAŃSKI JAROSŁAW M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:21:54 00:21:41
207 632 FOJUD ARTUR M M30 1972 DRUŻYNA SZPIKU 00:21:55 00:21:44
208 542 MRÓZ CEZARY M M30 1975 NIEZRZESZONY 00:21:55 00:21:55
209 45 ROŻNIAKOWSKI LESZEK M M20 1986 KLUB MARATOŃCZYKA V LO / KS ZRYW RADZIEJÓW 00:21:55 00:21:43
210 753 ANUS MILENA K K16 1995 niezrzeszona 00:21:56 00:21:51
211 592 DOLATA WOJCIECH M M16 1993 NIEZRZESZONY 00:21:57 00:21:39
212 640 JEZIÓŁKOWSKI JAKUB M M20 1983 GIRA SIĘ KRĘCI 00:21:58 00:21:49
213 459 STEMPNIEWICZ MATEUSZ M M16 1992 NIEZRZESZONY 00:21:58 00:21:41
214 665 KUSIK ZBIGNIEW M M20 1982 POZNAŃSKI KLUB BIEGACZA "GIRA SIĘ KRĘCI" 00:22:00 00:21:51
215 423 HĘŚ TOMASZ M M30 1972 DRUŻYNA SZPIKU 00:22:04 00:22:02
216 414 NOWAK MAGDALENA K K16 1991 UKS "SKOCZEK" SKOKI 00:22:06 00:21:58
217 717 POSADZY MICHAŁ M M16 1994 NIEZRZESZONY 00:22:09 00:21:51
218 17 SZCZODRZYŃSKI PIOTR M M30 1974 ŚLUB-WESELE.PL 00:22:09 00:22:09
219 300 SZPYRKA MARIUSZ M M30 1975 BIEGNĘ DLA JEZUSA 00:22:09 00:21:55
220 743 URBAŃCZYK KSAWERY M M50 1959 DRUŻYNA SZPIKU 00:22:11 00:22:02
221 631 WESOŁY ARKADIUSZ M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:22:13 00:21:53
222 549 KĘSA ANDRZEJ M M30 1977 NIEZRZESZONY 00:22:14 00:21:57
223 512 SOWA MAREK M M40 1969 NIEZRZESZONY 00:22:15 00:22:12
224 295 STASZAK ZIEMOWIT M M20 1988 NIEZRZESZONY 00:22:15 00:21:52
225 514 KUŚNIERCZAK MATEUSZ M M20 1985 NIEZRZESZONY 00:22:16 00:22:13
226 662 MELLER TOMASZ M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:22:16 00:21:52
227 18 MONCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M M30 1979 DRUŻYNA SZPIKU 00:22:16 00:21:58
228 876 ADAMCZYK PIOTR M M20 1985 DRUŻYNA SZPIKU 00:22:17 00:21:45
229 438 FALTYŃSKI WŁADYSŁAW M M60 1949 WKS GRUNWALD 00:22:17 00:22:12
230 176 DOBROSZCZYK TOMASZ M M16 1993 ZP SZPIK 00:22:19 00:22:02
231 863 MARCINIAK TOMASZ M M30 1974 7PDH HERKULES 00:22:19 00:22:04
232 167 POŁATYŃSKI MICHAŁ M M20 1988 DECATHLON TEAM 00:22:20 00:22:10
233 523 KURKOWIAK GRZEGORZ M M30 1980 DRUŻYNA WOPR PATROL POZNAŃ 00:22:22 00:22:18
234 204 KOŁOWSKI MACIEJ M M20 1984 EKO-AGMA 00:22:23 00:22:18
235 791 LIPIECKA ALDONA K K40 1967 BBL 00:22:24 00:22:13
236 178 CIECHORSKI ANDRZEJ M M20 1985 ZP SZPIK 00:22:25 00:22:08
237 128 JANKOWIAK KRZYSZTOF M M20 1984 NIEZRZESZONY 00:22:26 00:22:12
238 374 BRUSS KRZYSZTOF M M30 1971 EURO-STYL TEAM 00:22:27 00:22:19
239 356 SUJECKI ANDRZEJ M M40 1966 DRUŻYNA SZPIKU 00:22:27 00:22:11
240 111 ANDRZEJEWSKI JACEK M M50 1955 ŚCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃ 00:22:28 00:22:18
241 832 RATAJCZAK ŁUKASZ M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:22:30 00:22:22
242 878 RATAJCZYK GRZEGORZ M M40 1969 KB KOSYNIER WRZEŚNIA 00:22:31 00:22:21
243 5 STĘPIEŃ KRZYSZTOF M M30 1971 Hurpaguns Triathlon Tem 00:22:31 00:22:24
244 520 GEREMEK ARTUR M M30 1979 LO CZARNKÓW 00:22:32 00:22:14
245 749 MICEWICZ MARCIN M M16 1993 NIEZRZESZONY 00:22:32 00:22:28
246 195 KĘSY DAREK M M20 1983 KB MANIAC POZNAŃ 00:22:33 00:22:29
247 20 WALCZAK ROBERT M M30 1980 WWW.LEXPREMIUM.PL 00:22:33 00:22:03
248 386 URBAŃSKI MARCIN M M20 1988 niezrzeszony 00:22:34 00:22:24
249 865 ZIMNY TOMASZ M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:22:35 00:22:27
250 659 DREWA RADOSŁAW M M30 1980 WYDAWCY 00:22:36 00:22:21
251 278 NOWAK-LEWANDOWSKA BARBARA K K50 1957 KB KOSYNIER WRZEŚNIA 00:22:36 00:22:30
252 817 MAĆKOWIAK KRZYSZTOF M M20 1990 niezrzeszony 00:22:37 00:22:33
253 287 NOWICKI ZBIGNIEW M M30 1972 BREAVEHEART 00:22:37 00:22:34
254 1 WACHOWIAK MARIUSZ M M30 1978 DRUŻYNA SZPIKU 00:22:38 00:22:24
255 654 NOWAK PAWEŁ M M20 1982 KB MANIAC POZNAŃ 00:22:39 00:22:13
256 557 PRUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 1957 NIEZRZESZONY 00:22:39 00:22:30
257 633 LIPIŃSKI ARTUR M M40 1969 NIEZRZESZONY 00:22:40 00:22:29
258 830 ANIOŁA MARCIN M M20 1989 NIEZRZESZONY 00:22:41 00:22:26
259 845 BISKUPSKI PIOTR M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:22:41 00:22:31
260 103 BOCHEŃSKI MACIEJ M M30 1980 FUNTEAM 00:22:42 00:22:21
261 843 PACHOLCZYK TOMASZ M M16 1994 ZP SZPIK 00:22:42 00:22:26
262 616 SMOLKOWSKI JAKUB M M16 1992 NIEZRZESZONY 00:22:42 00:22:28
263 113 MATUSIAK JAREK M M30 1975 NIEZRZESZONY 00:22:43 00:22:24
264 291 WOZNIAK WOJCIECH M M40 1968 FAR CRY RUNNERS 00:22:43 00:22:38
265 224 ZIMNY PAWEŁ M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:22:43 00:22:25
266 67 JANISZEWSKI KRZYSZTOF M M20 1983 NIEZRZESZONY 00:22:44 00:22:28
267 804 ANTOWSKI MIKOŁAJ M M16 1994 WOPR PATROL POZNAŃ 00:22:46 00:22:36
268 789 BYSTRY JAROSŁAW M M30 1977 DRUŻYNA PATROL POZNAŃ 00:22:47 00:22:44
269 341 PRZYBOROWSKI MIECZYSŁAW M M50 1959 NIEZRZESZONY 00:22:48 00:22:45
270 119 SZMIDT PRZEMYSŁAW M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:22:48 00:22:34
271 727 WESOŁOWSKI SEBASTIAN M M40 1970 STREFAMARATONU.PL 00:22:48 00:22:46
272 412 BASIŃSKI ŁUKASZ M M30 1977 NIEZRZESZONY 00:22:49 00:22:25
273 282 CICHY MARCIN M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:22:49 00:22:47
274 458 TROJAN MAREK M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:22:49 00:22:31
275 378 WŁODARCZAK MAREK M M20 1987 FUNTEAM 00:22:52 00:22:36
276 132 LUDZKOWSKI ANDRZEJ M M40 1969 GMINA SKOKI 00:22:56 00:22:49
277 601 DOMAŃSKI HENRYK M M50 1960 NIEZRZESZONY 00:22:59 00:22:50
278 323 JERZYKIEWICZ ROMAN M M30 1972 NIEZRZESZONY 00:23:00 00:22:54
279 306 DOMAŃSKA JOANNA K K20 1989 NIEZRZESZONY 00:23:01 00:22:53
280 581 KOZŁOWSKI DAWID M M30 1977 GREEN POINT FITNESS 00:23:01 00:22:43
281 600 SIELICKI GUSTAW M M20 1988 NIEZRZESZONY 00:23:01 00:22:47
282 312 PODSKOK DOMINIK M M30 1978 BBL 00:23:03 00:22:52
283 453 BŁASZKIEWICZ BOGUSZ M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:23:05 00:22:35
284 253 MIERZEJEWSKI BARTOSZ M M20 1987 BBL 00:23:05 00:22:54
285 708 WABNIC MAREK M M16 1994 niezrzeszony 00:23:07 00:22:51
286 437 MODZELEWSKI PIOTR M M40 1969 NIEZRZESZONY 00:23:10 00:23:10
287 649 WALCZAK MAREK M M40 1967 NIEZRZESZONY 00:23:12 00:23:04
288 612 BARAŃSKI JACEK M M16 1991 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 00:23:13 00:23:02
289 36 WIECZOREK PIOTR M M20 1986 NIEZRZESZONY 00:23:15 00:22:58
290 799 KOSTRZYCKI GRZEGORZ M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:23:18 00:23:04
291 756 SKOWROŃSKI PAWEŁ M M50 1955 NIEZRZESZONY 00:23:21 00:23:17
292 42 STRAŻYŃSKI MACIEJ M M40 1965 NIEZRZESZONY 00:23:23 00:23:19
293 130 SOBSTYL ROMAN M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:23:24 00:23:24
294 8 ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW M M30 1980 HIGH HUNTERS 00:23:25 00:23:12
295 703 PRZYBYLSKI MARCIN M M30 1972 NIEZRZESZONY 00:23:26 00:23:15
296 185 WRÓBEL NIKODEM M M20 1987 FURIOUS GOATS 00:23:30 00:23:13
297 257 ZAREMBA PAWEŁ M M20 1982 niezrzeszony 00:23:30 00:23:18
298 38 DROŻDŻYŃSKI JAROSŁAW M M50 1959 GOGGLE EYEWEARE MTB MARATON 00:23:31 00:23:27
299 861 POŁCZYŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 1968 niezrzeszony 00:23:31 00:23:22
300 227 BŁASZCZYK SZYMON M M16 1993 NIEZRZESZONY 00:23:33 00:23:12
301 740 CHEŁMICKI JAN M M50 1955 ŚCIESZKI BIEGOWE OLIMPIA 00:23:33 00:23:26
302 586 CZECHOWSKI ŁUKASZ M M20 1983 niezrzeszony 00:23:33 00:23:11
303 750 PALUSZKIEWICZ MARIA K K16 1991 NIEZRZESZONY 00:23:36 00:23:30
304 573 ŚWIDERSKA JOANNA K K20 1989 AZS UE POZNAŃ 00:23:38 00:23:27
305 646 TULIŃSKI MACIEJ M M30 1980 POZRUNIACY 00:23:39 00:23:10
306 614 PILAS JAKUB M M20 1986 DRUŻYNA SZPIKU 00:23:40 00:23:35
307 873 RESPONDEK KRZYSZTOF M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:23:41 00:23:24
308 820 CHODKIEWICZ GRAŻYNA K K30 1976 NIEZRZESZONY 00:23:43 00:23:33
309 129 NATKANIEC KRYSTIAN M M30 1973 JANJUL 00:23:43 00:23:31
310 46 SZCZESZEK ŁUKASZ M M30 1980 BBL 00:23:43 00:23:31
311 256 JANKOWSKI MICHAŁ M M20 1983 NIEZRZESZONY 00:23:45 00:23:14
312 268 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF M M30 1977 NIEZRZESZONY 00:23:45 00:23:22
313 303 MOROZ WOJCIECH M M20 1981 niezrzeszony 00:23:45 00:23:32
314 713 DOMINIKOWSKI MATEUSZ M M16 1991 KS NOTEĆ CHODZIEŻ 00:23:46 00:23:19
315 577 PÓŁTORAK PAWEŁ M M30 1972 niezrzeszony 00:23:46 00:23:09
316 570 SOBKOWIAK TOMASZ M M20 1986 niezrzeszony 00:23:46 00:23:24
317 506 ŁAŹNIAK AGATA K K20 1986 CARDIO RUNNERS 00:23:47 00:23:26
318 184 CHLEBOSZ KAROLINA K K20 1986 NIEZRZESZONY 00:23:49 00:23:20
319 476 OLEJNIK MIŁKA K K30 1979 DRUŻYNA SZPIKU 00:23:53 00:23:37
320 261 BARAN RAJMUND M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:23:55 00:23:51
321 334 DANILEWICZ KRZYSZTOF M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:23:55 00:23:48
322 59 BARTCZAK PAWEŁ M M20 1982 PÓŁMARATON KRUSZWICA, ZAPRASZAM 00:23:56 00:23:45
323 816 PATERSKI MARCIN M M30 1975 NIEZRZESZONY 00:23:58 00:23:49
324 82 WÓJCIK CEZARY M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:23:58 00:23:44
325 199 JANOWICZ HONORATA K K16 1995 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:23:59 00:23:34
326 657 STOCHAJ PRZEMYSŁAW M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:23:59 00:23:25
327 755 CICHOWLAS PAWEŁ M M20 1983 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:24:02 00:23:37
328 790 HEJZA MICHAŁ M M16 1992 UAM POZNAŃ 00:24:04 00:23:56
329 394 KLUCZYŃSKI BOGUSŁAW M M50 1953 NIEZRZESZONY 00:24:05 00:23:55
330 872 KOSTECKI MARCIN M M20 1982 DRUŻYNA SZPIKU 00:24:05 00:23:53
331 118 SIDEŁ GERARD M M30 1971 MALTA POZNAŃ 00:24:05 00:23:59
332 776 BOBROWSKI WOJCIECH M M20 1990 KB MANIAC POZNAŃ 00:24:07 00:24:04
333 479 KALINOWSKI TOMASZ M M30 1971 GENERALI RUNNING TEAM 00:24:09 00:23:46
334 80 ZIMNIAK LESZEK M M20 1984 NIEZRZESZONY 00:24:09 00:24:03
335 332 URBANIAK ANGELIKA K K16 1997 UAM TRIANTHLON POZNAŃ 00:24:10 00:24:06
336 709 WIŚNIEWSKI MAREK M M50 1957 AZS AWF POZNAŃ MULTISPORT TEAM 00:24:13 00:24:09
337 639 STRABEL JACEK M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:24:15 00:23:54
338 4 BRYCHCY MATEUSZ M M30 1978 BYLE DO METY 00:24:17 00:23:43
339 298 PIDUCH JAN M M60 1949 MSICS-POZNAŃ 00:24:20 00:24:01
340 558 RATAJCZAK KRZYSZTOF M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:24:20 00:24:11
341 642 LOTKA KRYSTIAN M M30 1972 NIEZRZESZONY 00:24:22 00:23:54
342 764 MĘCZYŃSKI WALDEMAR M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:24:26 00:24:06
343 794 KACZMAREK BARTOSZ M M20 1990 NOTEĆ CHODZIEŻ 00:24:28 00:24:01
344 877 ADAMCZYK MACIEJ M M20 1987 NIEZRZESZONY 00:24:29 00:23:57
345 451 RYCHTER PIOTR M M20 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:24:29 00:23:54
346 81 MARCIŃCZAK ZBIGNIEW M M40 1963 NIEZRZESZONY 00:24:30 00:24:10
347 744 CIESIELSKI LESZEK M M30 1976 niezrzeszony 00:24:31 00:24:03
348 793 KOLBUSZ JAN M M20 1985 NIEZRZESZONY 00:24:33 00:24:11
349 777 OLEJNIK ALEKSANDER M M40 1964 MORSY POZNAŃ 00:24:34 00:24:22
350 345 DROŚ SYLWESTER M M20 1986 PAINTBALL W MIEŚCIE 00:24:36 00:24:26
351 138 WESOŁEK DANIEL M M20 1988 NIEZRZESZONY 00:24:37 00:24:16
352 368 JAKUBOWSKA ANNA-MARIA K K16 1994 UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:24:40 00:24:38
353 725 SADEK RAFAŁ M M30 1976 BŁYSKAWICA TEAM WIELKOPOLS 00:24:41 00:24:26
354 672 WINKEL ARTUR M M20 1982 niezrzeszony 00:24:41 00:24:12
355 788 CURYK ARTUR M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:24:42 00:24:35
356 47 CHMIELEWSKI MICHAŁ M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:24:44 00:24:15
357 60 PERZ MARZENNA K K40 1968 NBK CHYŻY NOWY TOMYŚ 00:24:44 00:24:32
358 536 TRZECIAK PRZEMYSŁAW M M40 1969 BIEGADĘBIEC POZNAŃ 00:24:44 00:24:37
359 322 GUMIŃSKI PRZEMYSŁAW M M30 1973 DRUŻYNA SZPIKU 00:24:45 00:24:25
360 365 KONIECZNY PAWEŁ M M20 1984 NIEZRZESZONY 00:24:45 00:24:19
361 114 LIPIŃSKI PAWEŁ M M30 1971 T-MOBILE RUNNING TEAM 00:24:46 00:24:34
362 695 KLEJNIAK ŁUKASZ M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:24:48 00:24:24
363 841 GOŚLIŃSKI JAROSŁAW M M20 1986 niezrzeszony 00:24:50 00:24:28
364 685 MICHAŁOWSKI HENRYK M M60 1941 NIEZRZESZONY 00:24:50 00:24:35
365 875 ZARĘBA FILIP M M20 1984 NIEZRZESZONY 00:24:51 00:24:47
366 805 KUBIAK NORBERT M M16 1993 WOPR PATROL POZNAŃ 00:24:52 00:24:42
367 851 DUDZIŃSKA PAULINA K K16 1992 ARKADY RASZKÓW 00:24:54 00:24:27
368 772 CYBICHOWSKI MAREK M M30 1977 BIEGNĘ DLA ŻONY 00:24:56 00:24:36
369 335 MIEŚCICKI ŁUKASZ M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:24:56 00:24:33
370 294 GARGULIŃSKI PAWEŁ M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:24:57 00:24:49
371 677 KACZMAREK BARTOSZ M M20 1983 DRUŻYNA WOPR PATROL POZNAŃ 00:24:57 00:24:47
372 583 STUDZIŃSKI JACEK M M30 1979 DRUŻYNA SZPIKU 00:24:57 00:24:45
373 579 NOWACZEWSKI RYSZARD M M50 1957 KB MANIAC 00:24:58 00:24:40
374 694 BACIC ŁUKASZ M M20 1990 NIEZRZESZONY 00:24:59 00:24:44
375 434 NAPIERAŁA KATARZYNA K K30 1976 ŚLIMAK TEAM 00:24:59 00:24:53
376 693 PIETRAS KRZYSZTOF M M50 1960 niezrzeszony 00:25:00 00:24:54
377 413 POPIELARZ MACIEJ M M20 1982 POZRUNIACY 00:25:00 00:24:53
378 143 KRUGIOŁKA PIOTR M M20 1982 KB MANIAC POZNAŃ 00:25:01 00:24:52
379 566 SNYDER SAM K K20 1990 NIEZRZESZONY 00:25:01 00:24:48
380 526 KULS KAROLINA K K20 1983 Kulminacja 00:25:02 00:24:53
381 3 MAY PIOTR M M30 1971 KB MANIAC POZNAŃ 00:25:02 00:24:36
382 530 MNICH OLIMPIA K K16 1996 UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:25:02 00:24:58
383 64 OTTO MARCIN M M30 1975 NIEZRZESZONY 00:25:02 00:24:51
384 73 BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF M M30 1971 DRUŻYNA SZPIKU 00:25:03 00:24:50
385 854 PIECHOWIAK AISZA K K16 1997 UAM POZNAŃ 00:25:05 00:25:01
386 456 PACZKOWSKI GERARD M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:25:06 00:24:28
387 117 SIDEŁ MARITA K K30 1972 MALTA POZNAŃ 00:25:07 00:24:58
388 498 WICHŁACZ KRZYSZTOF M M40 1964 KB MANIAC POZNAŃ 00:25:07 00:24:53
389 771 CHLEBOSZ MARTYNA K K20 1989 UMP 00:25:08 00:24:39
390 576 WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ M M20 1988 KS Tęcza STK Poznań 00:25:09 00:24:51
391 847 SZCZEPANIAK KAROLINA K K20 1982 NIEZRZESZONY 00:25:10 00:24:57
392 731 WABNIC TOMASZ M M20 1986 niezrzeszony 00:25:10 00:24:51
393 603 STAWNIAK KAROL M M60 1948 NIEZRZESZONY 00:25:12 00:24:39
394 321 ŁAWIAK MICHAŁ M M30 1972 NIEZRZESZONY 00:25:13 00:25:07
395 149 KOMOROWSKI STEFAN M M60 1950 STRABAG 00:25:14 00:24:50
396 829 KALUBA PIOTR M M20 1984 NIGHT RUNNERS 00:25:15 00:24:51
397 669 WOLNA ALEKSANDRA K K50 1956 niezrzeszony 00:25:15 00:25:10
398 556 KUBIAK KRZYSZTOF M M20 1989 KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIU 00:25:16 00:24:54
399 469 DAUDESZ JURIJ M M20 1982 niezrzeszony 00:25:19 00:24:56
400 502 KACZMAREK MARIUSZ M M50 1960 NIEZRZESZONY 00:25:19 00:25:08
401 663 STANKIEWICZ URSZULA K K20 1984 STREFAMARATONU.PL 00:25:20 00:25:14
402 569 KOŚCIŃSKI TOMASZ M M50 1952 NIEZRZESZONY 00:25:23 00:25:04
403 467 DECKERT JAN M M50 1954 NIEZRZESZONY 00:25:24 00:25:05
404 292 KRYSZTOFIAK KRZYSZTOF M M20 1990 KB MANIAC Poznań 00:25:24 00:24:59
405 667 JEŻAK ZUZANNA K K20 1986 KS Tęcza STK Poznań 00:25:26 00:24:54
406 62 MAKOWSKI TOMASZ M M20 1985 NIGHT RUNNERS 00:25:29 00:25:03
407 634 PUŁAWSKI BOGUMIŁ M M40 1965 BBL POZNAŃ 00:25:30 00:25:10
408 723 WITKOWSKI PIOTR M M40 1970 Chodzieskie Towarzystwo Ro 00:25:31 00:25:23
409 360 LEŚNICZAK DANIEL M M40 1970 NIEZRZESZONY 00:25:33 00:25:13
410 468 FILUŚ JĘDRZEJ M M16 1995 II LO POZNAŃ 00:25:34 00:25:18
411 192 SZYMAŃSKI ADAM M M20 1988 PRZECINEK 00:25:34 00:25:10
412 379 CZEKALSKA MARIA K K20 1984 Czekalskie team 00:25:36 00:25:23
413 109 WIŚNIEWSKI SZYMON M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:25:36 00:25:22
414 671 PLUSKOTA ANETA K K20 1984 MSICS POZNAŃ 00:25:41 00:25:26
415 86 SPICZAK-BRZEZIŃSKI MICHAŁ M M30 1980 SENSECLUB 00:25:44 00:25:16
416 221 ZABEL MARCIN M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:25:45 00:25:30
417 780 DOMŻAŁ ROBERT M M40 1961 niezrzeszony 00:25:47 00:25:14
418 432 ŻABKO JAROSŁAW M M40 1966 ZABKOTEAM 00:25:47 00:25:23
419 54 OWCZARZAK PIOTR M M50 1957 NIEZRZESZONY 00:25:48 00:25:37
420 96 WOLNA ELŻBIETA K K30 1973 NIEZRZESZONY 00:25:51 00:25:36
421 679 FROHMBERG DARIUSZ M M30 1978 NIEZRZESZONY 00:25:52 00:25:24
422 237 TOMCZAK BEATA K K20 1989 NIEZRZESZONY 00:25:52 00:25:34
423 721 WOJTKOWIAK PAWEŁ M M30 1977 WŻW POZNAŃ 00:25:53 00:25:35
424 408 NOWAK IRENA K K40 1966 UKS "SKOCZEK" SKOKI 00:25:56 00:25:50
425 194 ŁUCYK ANIA K K20 1985 MARATONCZYKPOZNAN.PL 00:25:57 00:25:52
426 828 BEDNAREK RAFAŁ M M40 1966 NIEZRZESZONY 00:25:58 00:25:49
427 66 WANDEL DARIUSZ M M30 1971 POLSKA BIEGA 00:26:01 00:25:30
428 796 TOMCZYK ANDRZEJ M M30 1971 NIEZRZESZONY 00:26:02 00:25:47
429 522 SIKORSKI EDMUND M M60 1944 SPORT I REKREACJA MOGILNO 00:26:04 00:25:58
430 239 ŚWIĄTEK DOROTA K K20 1982 NIEZRZESZONY 00:26:04 00:25:45
431 465 WABNIC DANIEL M M20 1982 NIEZRZESZONY 00:26:05 00:25:46
432 582 WALKOWIAK DAWID M M30 1979 niezrzeszony 00:26:06 00:25:55
433 643 SKOWRON KRZYSZTOF M M40 1966 NIEZRZESZONY 00:26:07 00:26:00
434 648 FOJUD MAJA K K30 1979 DRUŻYNA SZPIKU 00:26:08 00:25:57
435 726 FRONCZAK ROBERT M M40 1964 NIEZRZESZONY 00:26:08 00:25:40
436 736 LIKSA ARTUR M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:26:09 00:25:46
437 620 FABISZAK MATEUSZ M M20 1990 KLUB MARATOŃCZYKA VLO POZN 00:26:10 00:25:39
438 231 WOLNIK EMILIA K K20 1984 KB MANIAC POZNAŃ 00:26:10 00:25:55
439 615 PRZYBYLSKI JAKUB M M20 1990 NIEZRZESZONY 00:26:12 00:25:41
440 797 SOBAŃSKA SANDRA K K16 1994 BBL 00:26:19 00:26:00
441 121 HEŁPA HANNA K K20 1986 NIGHT RUNNERS 00:26:20 00:25:54
442 44 WAGNER MIROSŁAW M M30 1976 VEGE RUNNERS 00:26:21 00:26:00
443 652 KONOPIŃSKA MONIKA K K20 1982 NIEZRZESZONA 00:26:22 00:26:15
444 606 MAĆKOWIAK STANISŁAW M M50 1958 ACTIVUS 00:26:23 00:26:04
445 782 DZIUBAŁKA AGATA K K30 1979 BBL 00:26:24 00:26:04
446 802 MIELCAREK MICHAŁ M M30 1978 MORSY POZNAŃ 00:26:24 00:26:16
447 216 ETZEL JERZY M M60 1944 K.B.MANIAC POZNAN 00:26:28 00:26:25
448 680 SZCZEŚNIAK DOROTA K K20 1982 niezrzeszony 00:26:28 00:26:01
449 728 CIESIELSKI TOMASZ M M20 1985 GRANADO SOFTWARE ENTERTAINMENT 00:26:29 00:26:07
450 629 STACHOWIAK AGNIESZKA K K20 1983 niezrzeszony 00:26:33 00:26:11
451 12 PTAK ALINA K K30 1977 NIEZRZESZONY 00:26:37 00:26:11
452 361 BEDNARSKI JÓZEF M M60 1946 NIEZRZESZONY 00:26:38 00:26:32
453 473 JANOWICZ MARCIN M M16 1994 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:26:39 00:26:14
454 719 SZCZEŚNIAK MIKOŁAJ M M30 1977 niezrzeszony 00:26:39 00:26:12
455 487 KALAMAT MAŁGORZATA K K30 1971 DAKINE GOPRO ROLNA PANIE 00:26:40 00:26:02
456 624 BŁASZAK PRZEMYSŁAW M M40 1961 NIEZRZESZONY 00:26:43 00:26:35
457 277 GIERSZEWSKA BARBARA K K50 1954 NIEZRZESZONY 00:26:44 00:26:22
458 352 KIERZEK MAGDALENA K K16 1993 NIEZRZESZONY 00:26:45 00:26:31
459 315 SULKOWSKI JAROSŁAW M M30 1972 niezrzeszony 00:26:45 00:26:33
460 156 WITKOWSKA MAGDALENA K K30 1973 niezrzeszony 00:26:45 00:26:26
461 23 ZDANOWSKA JOANNA K K30 1975 MIKRAN.PL 00:26:46 00:26:19
462 125 TABOROWSKA MALWINA K K20 1984 NIEZRZESZONY 00:26:47 00:26:24
463 28 GRUSZCZYŃSKI MICHAŁ JAN M M20 1983 NIEZRZESZONY 00:26:49 00:26:14
464 388 KACZMAREK MICHAŁ M M20 1982 POZRUNIACY 00:26:50 00:26:43
465 430 PAKULSKA-TOMZA DOROTA K K30 1976 SLIMAK TEAM 00:26:53 00:26:47
466 452 HOFFMANN PRZEMYSŁAW M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:26:56 00:26:21
467 137 MAJCHROWICZ KATARZYNA K K20 1984 FUNTEAM 00:26:57 00:26:35
468 140 UHRYN PIOTR M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:26:59 00:26:39
469 738 BUKA IRENEUSZ M M40 1961 CSWLĄD POZNAŃ 00:27:00 00:26:38
470 141 WAGNER AGNIESZKA K K30 1980 VEGE RUNNERS 00:27:03 00:26:42
471 482 KOTECKI GRZEGORZ M M30 1973 EUROBIKE 00:27:04 00:26:33
472 180 KAŹMIERCZAK PIOTR M M40 1962 00:27:10 00:26:32
473 513 WAWRZYNIAK MAREK M M20 1982 niezrzeszony 00:27:11 00:26:58
474 783 PRYŁ MICHAŁ M M30 1979 BBL 00:27:12 00:26:52
475 778 URBAŃSKI MACIEJ M M40 1966 NIEZRZESZONY 00:27:14 00:26:46
476 362 GEPPERT KAROL M M30 1973 DRUŻYNA SZPIKU 00:27:17 00:26:49
477 389 WOŹNIAK MONIKA K K20 1981 niezrzeszony 00:27:17 00:26:47
478 553 CHABROS KAROLINA K K20 1982 FLOWER POWER :) 00:27:18 00:26:48
479 281 NATER MAGDALENA K K30 1973 NIEZRZESZONY 00:27:19 00:26:52
480 739 MIEDZIŃSKI JAKUB M M20 1988 niezrzeszony 00:27:20 00:26:41
481 148 FUNKA ANDRZEJ M M50 1960 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 00:27:21 00:27:02
482 37 SZYMCZAK SEBASTIAN M M30 1979 NIEZRZESZONY 00:27:23 00:26:55
483 842 CIELECKI MARIUSZ M M30 1972 ZP SZPIK 00:27:25 00:27:07
484 803 KORPIK MACIEJ M M20 1981 NIEZRZESZONY 00:27:26 00:27:19
485 867 NOWAK KATARZYNA K K20 1983 NIEZRZESZONY 00:27:26 00:27:19
486 350 MAĆKOWIAK KATARZYNA K K30 1980 niezrzeszony 00:27:30 00:27:09
487 77 TARAJKOWSKI KRYSTIAN M M30 1975 KB MANIAC POZNAŃ 00:27:33 00:27:06
488 327 ŁOPIEŃSKA ANNA K K20 1981 NIEZRZESZONY 00:27:35 00:27:20
489 664 IGNASZAK WOJCIECH M M50 1960 NIEZRZESZONY 00:27:36 00:27:07
490 14 WOLNY MARCIN M M30 1979 NIEZRZESZONY 00:27:36 00:27:09
491 35 BAJBAK EWA K K20 1985 BBL POZNAŃ 00:27:37 00:27:14
492 94 SMURAWA ALEKSANDRA K K20 1981 FLEXLINK RUNNING TEAM 00:27:37 00:27:24
493 63 SZAFRAŃSKI MARCIN M M30 1978 NIEZRZESZONY 00:27:37 00:27:05
494 457 KUBALA MACIEJ M M30 1971 KB LUVENA 00:27:38 00:27:35
495 83 NIEMIR DOROTA K K40 1965 NIEZRZESZONY 00:27:38 00:27:33
496 72 SAWICKA ZOFIA K K30 1973 DRUŻYNA SZPIKU 00:27:39 00:27:26
497 765 CICHOWLAS WERONIKA K K20 1987 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:27:40 00:27:15
498 595 NIEMYT ADAM M M20 1989 KB MANIAC POZNAŃ 00:27:40 00:27:13
499 406 NAWROCKI HENRYK M M50 1953 NIEZRZESZONY 00:27:44 00:27:14
500 775 BRÓŹDZIŃSKI RYSZARD M M50 1959 GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR 00:27:46 00:27:13
501 623 TCHÓRZEWSKA PAULINA K K30 1980 GO PRO DAKINE 00:27:47 00:27:10
502 481 KASZYŃSKI BARTOSZ M M30 1977 FLeXlink Running Team 00:27:48 00:27:34
503 605 CIEŚLAK ROBERT M M40 1969 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ 00:27:51 00:27:26
504 850 MARCINIAK PIOTR M M30 1978 niezrzeszony 00:27:55 00:27:39
505 584 JANICKA KAROLINA K K16 1994 LO CZARNKÓW 00:27:57 00:27:38
506 661 KONOPIŃSKI STANISŁAW M M60 1947 NIEZRZESZONY 00:27:57 00:27:50
507 779 URBAŃSKA MARIA K K30 1975 NIEZRZESZONY 00:27:58 00:27:29
508 813 JANOWIAK ROMAN M M60 1949 GEPARD MUR-GOŚLINA 00:28:02 00:27:29
509 104 BADASZEWSKA ANNA K K20 1985 FUNTEAM 00:28:04 00:27:43
510 316 WCISŁO-JAŚKOWSKA JOANNA K K30 1980 NIEZRZESZONY 00:28:08 00:27:44
511 831 SŁOWIŃSKI DAMIAN M M30 1980 niezrzeszony 00:28:09 00:28:01
512 443 FICHTNER ERNEST M M20 1989 NIEZRZESZONY 00:28:14 00:27:38
513 594 SZYMAŃSKI WOJCIECH M M30 1971 NIEZRZESZONY 00:28:19 00:28:02
514 599 KWAŚNIAK EMILIA K K30 1975 NIEZRZESZONY 00:28:20 00:27:57
515 252 ŚWIDERSKA ANNA K K30 1977 niezrzeszona 00:28:20 00:28:10
516 759 POWEL PIOTR M M30 1975 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:28:22 00:27:47
517 474 MISZKOWICZ MARCIN M M30 1974 NIEZRZESZONY 00:28:24 00:27:56
518 98 KRAUSE ANIA K K20 1983 NIEZRZESZONY 00:28:25 00:28:02
519 651 KACZMAREK MICHAŁ M M30 1979 ZABIEGANY.PL 00:28:27 00:28:10
520 70 KACZOROWSKI MICHAŁ M M20 1987 NIGHT RUNNERS 00:28:28 00:28:03
521 515 CZOSNYKA NORBERT M M30 1971 niezrzeszony 00:28:30 00:27:54
522 819 JÓZEFCZYK PIOTR M M30 1974 DRUŻYNA SZPIKU 00:28:33 00:28:08
523 852 GŁOWACKI JERZY M M50 1951 NIEZRZESZONY 00:28:35 00:28:27
524 383 JAŁKIEWICZ GRZEGORZ M M40 1968 NIEZRZESZONY 00:28:36 00:28:29
525 503 HAŁUPKA ANDRZEJ M M50 1955 NIEZRZESZONY 00:28:38 00:28:16
526 208 MIS ROMAN M M50 1953 DRUŻYNA SZPIKU 00:28:39 00:28:23
527 622 WITKOWSKA MONIKA K K30 1979 NIEZRZESZONY 00:28:39 00:28:01
528 29 NYCKOWSKA KAROLINA K K30 1973 NIEZRZESZONY 00:28:40 00:28:01
529 355 PRZYBYLAK STANISŁAW M M60 1946 MSICS POZNAN 00:28:43 00:28:11
530 785 WIECZOREK SŁAWOMIR M M30 1973 NIEZRZESZONY 00:28:47 00:28:44
531 800 BRODZIAK JACEK M M16 1995 niezrzeszony 00:28:49 00:28:13
532 338 MASŁOWSKA MAGDALENA K K30 1980 NIEZRZESZONY 00:28:50 00:28:27
533 105 KULKA MACIEJ M M40 1963 NORDIC WALKING MK 00:28:52 00:28:19
534 461 BRODZIAK TOMASZ M M40 1964 NIEZRZESZONY 00:28:53 00:28:17
535 862 DEMEL MACIEJ M M20 1983 niezrzeszony 00:28:54 00:28:45
536 825 SADOWSKA IWONA K K30 1973 NIEZRZESZONY 00:28:54 00:28:34
537 435 NIEMIR MARIA K K20 1989 NIEZRZESZONY 00:28:55 00:28:40
538 101 WRÓBLEWSKI PAWEŁ M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:28:55 00:28:42
539 271 SCISŁOWSKA MAGDALENA K K20 1985 niezrzeszony 00:28:58 00:28:38
540 144 ŚWIERZOWSKA MAGDALENA K K30 1978 PIĘKNA TEAM 00:29:03 00:28:43
541 722 GADOMSKI PIOTR M M40 1970 FUNDACJA PODAJ DALEJ 00:29:07 00:28:42
542 673 KOPROWSKA BARBARA K K30 1973 niezrzeszony 00:29:07 00:28:42
543 692 SOBIERAJCZYK KINGA K K16 1991 NIEZRZESZONY 00:29:08 00:29:05
544 211 TASIEMSKI WOJCIECH M M40 1970 NIEZRZESZONY 00:29:09 00:28:35
545 285 NATER URSZULA K K60 1950 NIEZRZESZONY 00:29:15 00:28:48
546 79 MATYSIAK MAREK M M30 1973 DRUŻYNA PIERŚCIENIA 00:29:16 00:28:35
547 449 KOWALCZYK MICHAŁ M M30 1980 NIEZRZESZONY 00:29:18 00:29:02
548 702 WITKOWSKA MAŁGORZATA K K30 1974 Chodzieskie Towarzystwo Ro 00:29:22 00:29:13
549 415 SŁUPIŃSKA MAGDALENA K K30 1974 BBL 00:29:30 00:29:06
550 537 ŁABĘDZKI SZYMON M M20 1986 Night Runners 00:29:34 00:29:08
551 439 JASTRZĘBSKI WOJCIECH M M30 1972 BYLE DO METY... 00:29:40 00:29:06
552 123 KASPRZAK BEATA K K40 1966 DRUŻYNA SZPIKU 00:29:42 00:29:38
553 505 SOBISIAK WALDEMAR M M30 1972 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 00:29:45 00:29:27
554 201 BARTKOWIAK KRZYSZTOF M M20 1985 PRZECINEK 00:29:48 00:29:25
555 280 PRZYCHODZKI KRZYSZTOF M M40 1970 PKO BP SA ROD POZNAŃ 00:29:50 00:29:19
556 246 JANIK MIROSŁAW M M30 1971 NIEZRZESZONY 00:29:53 00:29:13
557 215 SZYMCZAK JAROSLAW M M40 1968 NIEZRZESZONY 00:29:53 00:29:36
558 244 JASKÓLSKI KRYSTIAN M M30 1975 NIEZRZESZONY 00:29:54 00:29:15
559 147 DUDA EWA K K30 1972 niezrzeszony 00:29:59 00:29:41
560 742 KUBIAK KASIA K K20 1982 NIEZRZESZONY 00:30:00 00:29:29
561 78 BRYCHCY JAROSŁAW M M50 1952 BYLE DO METY 00:30:02 00:29:24
562 630 MŁODKOWSKA ANNA K K30 1979 NIEZRZESZONY 00:30:04 00:29:47
563 710 KOŹLAREK MARIOLA K K40 1969 Chodzieskie Towarzystwo Ro 00:30:08 00:29:59
564 666 STANEK ZDZISŁAW M M50 1960 niezrzeszony 00:30:11 00:29:36
565 53 STAWIARZ JANUARY M M50 1953 MSICS -POZNAŃ 00:30:12 00:29:35
566 822 CHRUŚCIŃSKA ANNA K K20 1983 niezrzeszony 00:30:37 00:29:57
567 32 PERSONA-ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRA K K30 1971 PRO FEMINA 00:30:49 00:30:30
568 213 KANIEWSKA ALEKSANDRA K K50 1953 NIEZRZESZONY 00:30:56 00:30:35
569 106 LIBERACKA AGNIESZKA K K30 1979 niezrzeszony 00:31:01 00:30:48
570 637 IGNASZAK DOROTA K K20 1989 NIEZRZESZONY 00:31:07 00:30:37
571 331 GUMIŃSKA KAROLINA K K30 1980 NIEZRZESZONY 00:31:09 00:30:49
572 330 HUZAR HENRYK M M50 1951 NIEZRZESZONY 00:31:10 00:30:54
573 864 ZIMNA MONIKA K K30 1976 NIEZRZESZONY 00:31:14 00:31:05
574 628 MASADYŃSKA AGNIESZKA K K30 1976 "BYLE DO METY" 00:31:15 00:30:41
575 127 NOWAK PAULA K K30 1975 NIEZRZESZONY 00:31:15 00:30:52
576 48 PIEKARSKA MAŁGORZATA K K30 1979 NIEZRZESZONY 00:31:25 00:31:02
577 57 WANDEL AGNIESZKA K K30 1974 NIEZRZESZONY 00:31:25 00:30:53
578 809 BOGUŚ WOJCIECH M M16 1992 niezrzeszony 00:31:27 00:31:06
579 808 STACHOWIAK ALICJA K K16 1993 niezrzeszony 00:31:27 00:31:06
580 395 LISZKOWSKA EWA K K30 1980 niezrzeszony 00:31:29 00:30:59
581 730 TUREK TOMASZ M M20 1984 Posejdon Kaźmierz 00:31:37 00:30:59
582 618 OLSZANICKA KAMILA K K16 1991 NIEZRZESZONY 00:31:46 00:31:16
583 602 POLCYN JOANNA K K40 1967 JOHNSON TEAM 00:31:47 00:31:16
584 668 KOZANECKA AGNIESZKA K K30 1975 NIEZRZESZONY 00:31:48 00:31:14
585 653 KUCHARCZAK PAULINA K K20 1988 NIEZRZESZONY 00:31:48 00:31:24
586 441 KORBAS ANITA K K30 1975 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:31:52 00:31:18
587 700 SOKOŁOWSKA MAŁGORZATA K K30 1973 NIEZRZESZONY 00:32:09 00:31:37
588 93 KOSIŃSKA-LICZKOWSKA KAROLINA K K30 1975 NIEZRZESZONY 00:32:12 00:31:56
589 279 PRZYMUSIŃSKA BARBARA K K20 1983 UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:32:13 00:31:43
590 770 KOKOCIŃSKA AGATA K K20 1986 niezrzeszona 00:32:14 00:31:49
591 769 KRÓL HUBERT M M20 1986 UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:32:14 00:31:49
592 697 DZIĘCZKOWSKA-ŁODYGA MAGDALEN K K20 1984 NIEZRZESZONY 00:32:15 00:32:03
593 55 MAGDZIAK KATARZYNA K K20 1986 NIEZRZESZONY 00:32:20 00:31:38
594 596 GAWOROWSKA ALICJA K K20 1988 niezrzeszony 00:32:21 00:32:07
595 619 NOWAK-BRYCHCY KATARZYNA K K30 1976 BYLE DO METY 00:32:21 00:31:47
596 698 MACUDZIŃSKA MAŁGORZATA K K30 1979 NIEZRZESZONY 00:32:28 00:32:17
597 90 PIETYRA MARZENA K K30 1977 DRUŻYNA SZPIKU 00:32:37 00:32:24
598 597 JUREK BOGDAN M M40 1965 DRUZYNA SZPIKU 00:32:38 00:32:03
599 401 TONIŃSKA MARZENA K K30 1974 DRUŻYNA SZPIKU 00:32:38 00:32:03
600 525 MAJKA JOANNA K K20 1985 niezrzeszony 00:32:39 00:32:07
601 49 NOWICKA PAULINA K K30 1978 NIEZRZESZONY 00:32:43 00:31:54
602 860 BIAŁCZYK MARLENA K K20 1987 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 00:32:44 00:32:17
603 50 PIECH KRZYSZTOF M M30 1973 WARTA POZNAŃ 00:32:44 00:31:55
604 2 ROGOZIŃSKI HENRYK M M30 1976 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 00:32:44 00:32:17
605 21 WOJTULEWICZ ELŻBIETA K K40 1969 NIEZRZESZONY 00:32:45 00:32:17
606 590 NOWAK PIOTR M M30 1971 NIEZRZESZONY 00:32:48 00:32:35
607 580 WAGA AGATA K K30 1980 NIEZRZESZONY 00:32:48 00:32:48
608 589 WAGA-SCHUMACHER MARTA K K30 1973 NIEZRZESZONY 00:32:48 00:32:48
609 858 BRZEZIŃSKI JAKUB M M16 1993 KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 00:32:50 00:32:47
610 810 SZYMAŃSKA-OBIDZIŃSKA RENATA K K30 1976 niezrzeszony 00:32:59 00:32:29
611 500 KOWALCZYK MAŁGORZATA K K40 1964 BBL 00:33:05 00:32:53
612 833 KOMOROWSKA JOANNA K K16 1991 niezrzeszony 00:33:12 00:32:48
613 844 WIDERA SZCZEPAN M M30 1974 ZP SZPIK 00:33:18 00:33:01
614 741 POGORZELSKI KAROL M M20 1987 niezrzeszony 00:33:22 00:33:22
615 879 RATAJCZYK EWA K K40 1968 NIEZRZESZONY 00:33:29 00:33:19
616 484 FILODA-HŁADKI JOANNA K K40 1970 ROLNA PANIE 00:33:38 00:33:01
617 52 BRAKOWSKA-WRÓBEL AGNIESZKA K K40 1969 NIEZRZESZONY 00:33:49 00:33:07
618 684 FRONCZAK HALINA K K40 1967 NIEZRZESZONY 00:34:02 00:33:32
619 701 WICHŁACZ MAŁGORZATA K K50 1960 NIEZRZESZONY 00:34:02 00:33:22
620 635 IGNASZAK DANUTA K K40 1962 NIEZRZESZONY 00:34:06 00:33:36
621 711 WOJTKOWSKA MARIOLA K K40 1961 NIEZRZESZONY 00:34:06 00:33:26
622 454 JURGA CELINA K K20 1981 niezrzeszony 00:34:43 00:34:04
623 588 KOSATKA MARTA K K20 1990 niezrzeszony 00:34:44 00:34:20
624 318 JERZYKIEWICZ MAGDA K K30 1974 NIEZRZESZONY 00:34:47 00:34:39
625 846 SOBCZYK ALEKSANDRA K K30 1974 niezrzeszony 00:34:56 00:34:39
626 485 KUHN KAROLINA K K30 1974 ROLNA PANIE 00:35:47 00:35:11
627 320 EDER-PIETRAS MARIANNA K K20 1982 POZRUNIACY POZNAŃ 00:36:58 00:36:16
628 301 PIETRAS MICHAŁ M M20 1982 POZRUNIACY POZNAŃ 00:36:58 00:36:17
629 333 MUSIAŁ KATARZYNA K K30 1980 NIEZRZESZONY 00:37:46 00:37:20
630 446 PIECHOWIAK JUSTYNA K K30 1971 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:38:27 00:37:51
631 445 WIERZBIŃSKA IZABELA K K30 1972 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 00:38:27 00:37:51
632 30 NYCKOWSKI BARTOSZ M M30 1976 NIEZRZESZONY 00:39:06 00:38:28
633 784 KASZUBA PRZEMYSŁAW M M30 1977 BARTOSZAK SAUCONY TEAM 00:39:07 00:38:38
634 733 REMBACZ ANDRZEJ M M30 1979 NIEZRZESZONY 00:46:56 00:46:56